School Girl Stylish Clothes

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma zajcevvit
School Girl Stylish Clothes oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla ve üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde yükleyerek çok severek oynayacağınız eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyuna sahip olabilir

School Girl Stylish Clothes oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla ve üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde yükleyerek çok severek oynayacağınız eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve çok eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

School Girl Stylish Clothes oyununda ekranınıza gelecek olan güzel kız şehrin en popüler üniversitesinde okuyor ve bu okulun en trend kızı unvanına sahip. Bu gün okula giderken ne giyeceğine bir türlü karar veremiyor. Siz de bu konuda güzel kıza yardımcı olacak ve onu bu gün okula gitmesi için giydirerek onu süsleyeceksiniz.

İlk olarak ona menüde bulunan birbirinden şık ve yılın son genç kız modasının hakim olduğu kıyafet  modellerinin arasından en çok beğendiklerinizi seçip şık bir kombinasyon oluşturacaksınız. Sonra da bu kombinasyona en çok uyum sağlayacak olan şık bir ayakkabı ve güzel bir çanta seçerek kombinasyonunuzu tamamlayacaksınız. Son olarak da ona menüden güzel bir saç modeli seçip uygulayacak ve onu mükemmel aksesuarlar ile süsleyerek ona yepyeni bir tarz yaratacaklar.

School Girl Stylish Clothes indir